bezplatny program do wizytowek

Program na platformę Windows 2000, Windows XP, Windows Vista

Wersja bezpłatna (pobierz i używaj) (12,5MB)

Firma, która go stworzyła specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy nalepek i materiałów biurowych, a ten program to reklamówka, ale mimo że to reklamówka to potężne narzędzie dtp do tworzenia wydruków, nie tylko na materiałach firmy. Czemu inne firmy nie majaą takich pomysłów? Ja z powodzeniem używam tego programu od 2004 :)

Niezwykle rozbudowany program do projektowania i wydruku różnego rodzaju etykiet, wizytówek, kart itp. stworzony i rozpowszechniany bezpłatnie przez firmę Avery Zweckform - jednego z największych światowych producentów etykiet, papierów i folii. Program udostępnia gotowe szablony produktów Avery Zweckform dzięki czemu w łatwy sposób można uzyskać profesjonalne efekty, nie dysponując przy tym specjalną wiedzą. Za pomocą DesignPro można wstawiać pola tekstowe (także zaokrąglone - np. do etykiet na płyty CD/DVD), formatować tekst, rysować, czy też wstawiać zdjęcia. Dodatkowo program oferuje możliwość generowania, wstawiania i wydruku kilku rodzajów kodów kreskowych oraz łączenie się z bazą danych (np. Microsoft Excel) w celu np. automatycznego adresowania etykiet na koperty.

 

Pobierz bezpłatnie program do wizytówek


Zastosowania programu są bardzo szerokie. Oprócz projektowania wizytówek może być wykorzystywany do tworzenia etykiet adresowych, etykiet z kodem kreskowym do np. archiwizacji dokumentacji firmowej czy oklejania sprzedawanych produktów, naklejek na nagrywane w krótkich seriach płyty CD/DVD (np. z ofertą firmy) i wiele innych...

Program zawiera ponad 600 wstępnie zaprojektowanych szablonów. Po prostu zaznacz szukany szablon etykiety, zaprojektuj go i wydrukuj. Bez żadnego problemu!
Program zawiera także ponad 3500 Clipart'ów oraz zdjęć. Wszystko po to, aby móc stworzyć projekt na każdą sytuację. Niezależnie czy zamierzasz stworzyć etykiety adresowe, wizytówki, etykiety i wkladki na płyty CD czy po prostu projektujesz przekładki do segregatora - Avery DesignPro® to oprogramowanie którego potrzebujesz.
Charakterystyka:

* Fantastyczne narzędzia do edycji zdjęć
* Możliwość dodawania efektów specjalnych
* Korekcja efektu czerwonych oczu
* Przyjazny interfejs użytkownika
* Ulepszona funkcja korespondencji seryjnej

 

 

Pobierz program do wizytówek

Po podaniu e-mailu przechodzimy do pobrania 12Mb

 

Czekamy na wsze opinie

Comments

avatar Fan TEGO programu do wizytówek
0
 
 
Właśnie na taki program do robienia wizytówek czekałem i to na dodatek darmowy :). Bez wodotrysków, z dużymi możliwościami, dzięki ci D.J. Druk.
ps.
Fajnie by było jakbyś zrobił szablony do wizytówek w Wordzie, nie każdy może na służbowym komputerze instalować program do wizytówek
Name *
Code   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Submit Comment
Anuluj
avatar twoja wizytówka
-1
 
 
bezpłatny program do wizytówek - dlaczego jest taki dobry, czy ktoś może mi wyjaśnić?
Name *
Code   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Submit Comment
Anuluj
avatar jarosław
0
 
 
fajny serwis
Name *
Code   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Submit Comment
Anuluj
avatar qwerty
0
 
 
fajny
Name *
Code   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Submit Comment
Anuluj
Name *
Code   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Submit Comment

 

Staramy się aby takie słowa opisywały portal: drukowanie, druk, kolory, drukowanie przez Internet, prace magisterskie, licencjackie, dyplomowe, ulotki, książki, krypty, mała poligrafia, druk 3d, rodzaje druku, naklejki, folie, drukowanie na żądanie, drukowanie na życzenie, drukowanie z przywozem, poczta, karki, strony, formatowanie tekstu, składanie, DTP, programy graficzne do składania oraz solidność, szybkość, fotografia do dowodu osobistego, jakość oraz niesamowity kolor druku

Kartony, Koperty, Folie, Opakowania do -35% taniej